E.Sałacka-Mańka_39d.jpg

Dzień dobry,

nazywam się Emilia Sałacka-Mańka i pomagam kobietom rozwijać skrzydła.

Wspieram w budowaniu asertywności, pewności siebie, poczucia własnej wartości i skutecznej komunikacji w sytuacjach zawodowych oraz w życiu prywatnym.

Jestem psychologiem, certyfikowanym trenerem biznesu i administracji, doświadczonym rekruterem i HR-owcem. Moją pasją jest psychodeukacja.

Chcę Ci przedstawić Asertywna.com.pl

Asertywna reakcja, asertywna postawa, asertywna kobieta...

Asertywność to dla nas, kobiet, ważna umiejętność. Daje możliwość wyrażania siebie, a jednocześnie nierezygnowania z dobrych relacji z innymi ludźmi. A na tych dwóch rzeczach każdej z nas przecież najbardziej zależy.

Asertywne umiejętności pozwalają realizować nasze cele w wielu rolach życiowych, które dziś łączymy. Pozwalają przy tym dbać o swoje potrzeby i nie zostawiać ich na szarym końcu. 

Krótko mówiąc, dzięki asertywności możesz być tam, gdzie chcesz, a nie gdzie inni Cię widzą i uważają, że powinnaś być. Możesz się realizować i mieć satysfakcjonujące związki z ludźmi.

Wierzę, że każda z nas może rozpostrzeć skrzydła, by polecieć wyżej i dalej. By żyć lepiej i szczęśliwiej.

Moje najważniejsze wartości
Wiwatujący tłum

Ludzie i praca z ludźmi

To dla mnie źródło inspiracji i wciąż nowej energii. Od uczestników warsztatów pochodzą nierzadko najlepsze spostrzeżenia i wskazówki, dzięki którym, moja praca może być jeszcze lepsza. Kontakt z ludźmi podczas szkolenia ładuje motywacyjne akumulatory na bardzo długo.

white Cake

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem

Podczas szkoleń to proces dwustronny. Uczą się uczestnicy, a także uczy się trener. Obie strony zyskują coś unikalnego, co często nie byłoby możliwe w innych warunkach, poza salą szkoleniową.

ołówki

Kreatywność i tworzenie

Gdy przygotowuję warsztaty a później je prowadzę mogę realizować własne pomysły, co sprawia mi wielką radość oraz frajdę. A jeszcze bardziej cieszy mnie dawanie tej możliwości innym. Uczestnicy szkoleń odkrywają swoje zasoby, umiejętności i talenty.